OZNÁMENÍ O PŘISTAVENÍ KONTEJNERU NA NEBEZPEČNÝ ODPAD

Nebezpečný odpad

Od pondělí 14.9. 2020 do neděle 27.9 2020 včetně, proběhne v naší obci sběr nebezpečného odpadu !!!

VÍCE INFORMACÍ VIZ. NÍŽE

V období od pondělí 14.9. 2020 do  neděle 27.9 2020 včetně budou mít obyvatelé Obce Obrataň a jejích místních částí možnost přinést nebezpečný odpad.

Tento odpad umisťujte na předem určené a označené místo ( panely před plechovým domečkem ) nacházející se v prostorách sběrného místa u technické haly obce Obrataň ( vedle budovy Základní školy v Obratani ).

Žádáme, aby veškerý nebezpečný odpad byl ve stavu, aby nedošlo k nežádoucímu úniku a zároveň možnosti další manipulace, která bude nezbytná:, dle přiloženého letáku:

• tekutiny v plechovkách a láhvích dostatečně uzavřené, popřípadě v pevném obale
  • sypký materiál v pevném obale
  • apod.,

Místo pro odládání.jpg

Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 350,73 kB

Leták SOMPO

trideni_NO.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 156,51 kB
Datum vložení: 12. 9. 2020 0:01
Datum poslední aktualizace: 9. 9. 2020 14:42
Autor: Aleš Komárek

Počasí dnes:

27. 9. 2020

zatazeno

Bude oblačno až zataženo, na jihu postupně až polojasno. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.