Společnost CETIN, a.s.- stabilní rychlý internet

domeček

Vážení spoluobčané,
společnost CETIN a.s. v posledních letech provedla modernizaci pevné sítě v naší obci. Všude tam, kde byla dříve pevná linka, je dnes možné připojit internet rychlostí až 250 Mb/s.
Více informací se dozvíte v letáku níže.

Vážení spoluobčané,

jsme rádi, že pro Vás máme v tomto složitém období dobrou zprávu.

Společnost CETIN a.s. v posledních letech provedla modernizaci pevné sítě v naší obci. Všude tam, kde byla dříve pevná linka, je dnes možné připojit internet rychlostí až 250 Mb/s.

CETIN není dalším operátorem. Stará se o největší telekomunikační síť v Česku. Vylepšuje a rozvíjí tuto síť každý den. Stabilní a rychlý internet po kabelu nyní jistě ocení všichni obyvatelé, kteří využívají datové služby z bezpečí svého domova.

Poskytovatele internetových služeb volíte sami dle Vašich potřeb a požadavků. Vybírat můžete z více než dvaceti operátorů, a jejich téměř 100 různých služeb, balíčků a akčních nabídek. Seznam partnerů, rychlost připojení pro Vaši adresu a možnost objednání služeb naleznete  na  zrychlujemecesko.cz

cetin

Datum vložení: 25. 4. 2021 13:45