Mapa webu
rozšířené vyhledávání
Obec Obrataň
Obec Obrataň

Čas na jarní úklid…..

foto

My všichni utváříme naši obec.

V současné době v naší obci probíhá strojní úklid ulic a chodníků. Snažíme se o to, aby byla obec čistá a upravená. Postupně zvelebujeme veřejná prostranství a obecní objekty. Vždy dle našich finančních možností.

Někdy je to boj s větrnými mlýny. Důkazem toho jsou například nové autobusové zastávky u hlavní silnice – otrhané jízdní řády, rozbité sklo, odpadky,….. Vandalismus tu byl vždy a asi se ho jen tak lehce nezbavíme.

Jak se říká „Vše je jen o lidech“ a naše obec bude vypadat tak, jak si ji uděláme. Proto moc děkujeme a vážíme si všech občanů, kteří se starají a pečují o veřejné prostranství před svým domem a přispívají tak k upravenému vzhledu obce. Vaše pomoc je pro nás velmi důležitá. Děkujeme Vám.

Počasí

dnes, neděle 26. 5. 2024
déšť 20 °C 10 °C
pondělí 27. 5. slabý déšť 21/11 °C
úterý 28. 5. zataženo 18/11 °C
středa 29. 5. zataženo 19/8 °C

Virtuální prohlídka obce

Virtuální prohlídka

360° letecké fotomapy Obrataně a místních částí

oko

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas

 

Partneři, svazky, projekty