Strategický plán rozvoje obce Obrataň a jejich místních částí

Obec Obrataň zpracovala strategický plán rozvoje obce Obrataň na období 2019-2029. Tento dokument je v elektronické podobě zveřejněn níže a v listinné podobě je k dispozici na Obecním úřadě v Obratani.
Strategický plán je potřebný dokument nejen pro zastupitelstvo obce, ale dále pro každého občana, který chce znát záměry samosprávy. Strategický plán je nutnou podmínkou pro zpracovávání žádostí na čerpání dotací z fondů Evropské unie.
Dodržování priorit a realizace plánu rozvoje obce umožní lépe využívat finanční prostředky obce pro její rozvoj a zvyšování kvality života jejích občanů.

Každá obec je jedinečná a to především lidmi, kteří ji utvářejí. Rozvoj obce je důležité realizovat pro ně, ale také především s nimi. Doufáme, že nám pomohou realizovat stanovené náročné cíle.

Strategický plán rozvoje obce Obrataň a jejich místních částí

Strategický plán rozvoje obce Obrataň a jejich místních částí - AKTUALIZACE č.1

Strategický plán rozvoje obce Obrataň a jejich místních částí - AKTUALIZACE č.2